Ljusstakar 1 par

226325

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustaviansk stil, marmor och förgylld mässing, höjd 24 cm

En med spricka i foten, smärre slitage

Belysning, Ljusstakar

Monter 27

Ljusstakar 1 par

Budhistorik (10 bud)
1112748
1 600
1109779
1109790
1 400
1109779
1109196
950

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.