Bricka Svenskt Tenn

226324

BRICKA, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1925, hänklar i form av snäckor, längd 44 cm

Lagning, bristningar, slitage

Diverse, Design

Monter 26

Bricka Svenskt Tenn

Budhistorik (11 bud)
1114176
900
1116911
850
1114176
1114786
750
1114176
550

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.