Johannes Ravn oljemålning

226318

RAVN, Johannes (1922-1991): Orrspel i vinterlandskap, signerad Ravn, olja på duk, 38x46 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Johannes Ravn oljemålning

Budhistorik (29 bud)
1116492
2 400
1116491
1116487
1116489
1116487
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.