Spelbord 1800-tal

226315

SPELBORD, 1800-talets slut, mahognyfanér, inredd med spelplan, höjd 80, 88x44 cm; marker medföljer

Smärre slitage

Rum 10

Spelbord 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
1116909
1 400
1116132
1 300
1116908
1 300
1116132
1112717

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.