Madeleine Pyk färglitografi

226314

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv med waxholmsbåtar och Gamla Stan, signerad och numrerad 65/280, färglitografi, bladmått 19x25 cm

Fack 5

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (7 bud)
1116779
600
1114577
550
1112492
500
1114575
450
1112492

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.