Satsbord Alf Svensson Tingströms

226310

SATSBORD, 3 dlr, 1960-tal, Bra Bohag, Alf Svensson för Tingströms, fanérat i teak och ek, höjd 50, 90x45 cm

Smärre skador

Budhistorik (21 bud)
1116863
1116847
1 900
1116857
1 900
1116847
1 800
1116850
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.