Bokhylla 1950-tal

226308

BOKHYLLA, 1950-tal, fanérad i jakaranda och teak, höjd 165, 95x35 cm

Bruksslitage

Rum 6

Bokhylla 1950-tal

Budhistorik (14 bud)
1116822
1116775
1 400
1116204
1 300
1116180
1116115

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.