Baertling serigrafi

226297

BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad, daterad och numrerad Baertling 1951-68, 143/300, färgserigrafi, 37x16,5 cm

Monter 3

Baertling serigrafi

Budhistorik (14 bud)
1121130
4 600
1121126
4 400
1121121
4 200
1121107
1121093
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.