Sandro Chia färgetsning

226296

CHIA, Sandro (född 1946): Figurkomposition, etsning och carborundum tryckt i färger samt handkolorerad, signerad och numrerad Chia 10/50, 134x98 cm

Sandro Chia färgetsning

Budhistorik (14 bud)
1113419
6 200
1110803
6 000
1110802
5 800
1110257
5 200
1108841
4 200

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.