Kolonner 1 par 1800-tal

226283

KOLONNER, 1 par, gustaviansk stil, 1800-tal, träskuren dekor, kannelerade, fyrkantiga baser, bemålade, höjd 111, diameter 30 cm

Lagningar, torrsprickor

Rum 3

Kolonner 1 par 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
1116976
5 800
1116967
5 600
1116963
5 400
1116962
5 200
1116961
5 000

Slutpris SEK:
5 800
553 EUR, 622 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.