Oidentifierad konstnär oljemålning

226280

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Gata i Havanna, á tergo signerad Markus Koskenniemi, olja på duk, ca 81x99 cm

Konst

Fack 18

Budhistorik (10 bud)
1116832
900
1116831
850
1116829
1115045
750
1115045
550

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.