Bengt Johansson akvareller

226278

JOHANSSON, Bengt (född 1941): (5) Landskap och träd, monogramsignerade BJ (1 osignerad), akvareller, 41x32, 29x32, 27x20, 19x26 samt 31x40 cm; oramade

Konst, Måleri

Rum 8

Bengt Johansson akvareller

Budhistorik

2014-01-27 kl 22:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.