EWK tuschlavering

226276

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Julfirande, signerad och daterad EWK 73, tusch, bladmått 36x51 cm; oramad

Konst, Måleri

Rum 8

EWK tuschlavering

Budhistorik (6 bud)
1115339
550
1116533
500
1115339
450
1113732
1111469

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.