EWK Folkpartiet tuschteckning

226275

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Politiker, signerad och daterad EWK 75, tusch, bladmått 36x51cm; oramad

Konst, Måleri

Rum 8

EWK Folkpartiet tuschteckning

Budhistorik (4 bud)

1116205
450
1115905
1115905
1114691

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.