EWK tuschteckning

226274

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Barn, signerad och daterad EWK 74, tusch, bladmått 40x43,5 cm; oramad

Konst, Måleri

Rum 8

EWK tuschteckning

Budhistorik (2 bud)

1116212
1114693

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.