EWK tuschteckning

226273

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Moder Svea, signerad och daterad EWK 74, tusch, bladmått 44x45 cm

Ej ramad

Konst, Måleri

Rum 8

EWK tuschteckning

Budhistorik (7 bud)
1116541
550
1116422
500
1116433
500
1116422
450
1115907

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.