Marianne Lindberg De Geer olja

226271

LINDBERG DE GEER, Marianne (född 1946): Jag tänker på mig själv då och då,
signerad och daterad på baksidan MLDG 2003, olja på duk, 121x80 cm
PROVENIENS: Galleri Stefan Larsson, Uppsala

Konst, Måleri

Budhistorik (13 bud)
1115735
7 800
1115545
7 600
1115544
7 400
1115543
7 200
1115542
7 000

Slutpris SEK:
7 800
753 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.