Marianne Lindberg De Geer olja

226270

LINDBERG DE GEER, Marianne (född 1946): Utan titel - Kanin i kamoflage,
signerad och daterad på baksidan MLDG 2000, olja på duk, 89x116 cm
PROVENIENS: Galleri Stefan Larsson, Uppsala

Konst, Måleri

Budhistorik (26 bud)
1117039
16 500
1117035
16 000
1117035
15 500
1113453
15 000
1113453
13 500

Slutpris SEK:
16 500
1 592 EUR, 1 808 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.