Öronlappsfåtölj

226265

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, klädsel från det engelska textilföretaget GP Baker för Svenskt Tenn

Benen med bruksslitage

Rum 11

Öronlappsfåtölj

Budhistorik (30 bud)
1116350
8 200
1116381
8 200
1116350
7 800
1116379
7 600
1116350
7 400

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.