Stol 1800-tal

226263

STOL, med 3 ben, 1800-tal, delvis bemålad

Färgbortfall, lagning

Rum 5

Stol 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
1116701
550
1115039
500
1113929
450
1112817
1107543

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.