Fällbord 1800-talets första hälft

226262

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, svärtad pelarfot, skiva fanérad alrot, höjd 72, 52,5x39 cm

Smärre ytskador och färgbortfall, fot med lagningar

Rum 8

Budhistorik (28 bud)
1116473
4 600
1116472
4 400
1116471
4 200
1116470
1116462
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.