Verner Molin färgoffset

226261

MOLIN, Verner (1907-1980): Figurkomposition, signerad Verner, 1969, grafiskt blad, 53,5x64,5 cm; med dedikation

Gulnader, glasnagg

Fack 15

Verner Molin färgoffset

Budhistorik (1 bud)

1107961
2014-01-21 13:08:29

2014-01-27 kl 13:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.