Angelica Wiik färglitografi

226258

WIIK, Angelica (född 1960): Kafferep, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 57,5x32 cm

Fack 3

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (22 bud)
1116758
1116711
1 900
1116610
1 800
1116548
1 700
1116032
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.