Verner Molin akvarell

226257

MOLIN, Verner (1907-1980): Interiörbild, monogramsignerad VM samt signerad och daterad Verner Molin 64, akvarell, 24,5x39,5 cm, rammått 37x52 cm; av konstnären utförd och bemålad ram

Konst, Måleri

Rum 4

Verner Molin akvarell

Budhistorik (7 bud)
1111462
1 700
1116441
1 600
1111462
1111461
750
1110439
700

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.