Angelica Wiik färglitografi

226256

WIIK, Angelica (född 1960): Kvinna med rävboa, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 55x30,5 cm

Fack 3

Angelica Wiik färglitografi

Budhistorik (18 bud)
1116799
1 900
1116752
1 800
1116461
1 700
1116073
1 600
1116039

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.