Angelica Wiik färglitografi

226254

WIIK, Angelica (född 1960): Kvinna i sportbil, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 55x29,5 cm

Fack 3

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (25 bud)
1116796
1116694
1116694
1 900
1116698
1 800
1116694
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.