Ampel empire

226244

AMPEL, för 3 ljus, empire, i form av romersk oljelampa, bemålad plåt, brännförgylld brons, höjd 81 cm

Smärre bucklor

Belysning, Taklampor

Rum 6

Ampel empire

Budhistorik (23 bud)
1116364
6 600
1114350
6 400
1114349
6 200
1114348
6 000
1114347
5 800

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.