Georg Baselitz Tanz im Norden

226227

BASELITZ, Georg (född 1938): Tanz im Norden, etsning, 1992, signerad och numrerad Baselitz 29/30, I. 45x34 cm, S. 76x56 cm
PROVENIENS: Galleri Magnus Åklundh, Lund

Ändringar/tillägg
Etching, 1992, signed and numbered, in good condition

Konst, Måleri

Georg Baselitz Tanz im Norden

Budhistorik (10 bud)
1116495
1113727
3 400
1113509
3 200
1113416
1111654

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.