Spegel empire

226222

SPEGEL, empire, etikettmärkt Jon Frisk Spegelfabrik Stockholm huset nr 7 vid Riddarehustorget i Stockholm, förgylld, träskuren dekor och pastellage, 184x82 cm

Ytskador, spricka, dekordelar saknas, glas saknas

Speglar

Rum 11

Spegel empire

Budhistorik (22 bud)
1117000
6 400
1116998
6 200
1116995
6 000
1116997
6 000
1116995
5 800

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.