Olav Christopher Jenssen From Innocence No. 13

226217

JENSSEN, Olav Christopher (Norge, född 1954): From Innocence No. 13, signerad och daterad på baksidan Jenssen 1999, olja och collage på tyg fäst på duk, 42x32 cm
Utförd i Berlin

Konst, Måleri

Monter 26

Budhistorik (7 bud)
1114805
1 800
1114197
750
1114195
700
1113511
650
1107653
600

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.