Olav Christopher Jenssen From Innocence No. 17

226216

JENSSEN, Olav Christopher (Norge, född 1954): From Innocence No. 17, signerad och daterad på baksidan Jenssen 1999, olja och collage på tyg fäst på duk, 42x32 cm
Utförd i Berlin

Konst, Måleri

Monter 26

Budhistorik (3 bud)

1114191
2 400
1114190
1107662

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.