Fat kopp tedosa ask i porslin flaskor i glas

226214

FAT, KOPP med fat och lock, TEDOSA, ASK med lock, sevreslikande märke, porslin, FLASKOR med propp, 1 par, emaljmåleri med gulddekor

Skador, lagningar

Keramik/Porslin, Glas, Konstglas

Monter 24

Budhistorik (27 bud)
1108002
1111110
3 800
1108002
3 200
1109232
1108002
2 800

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.