Bokskåp Karl Johan

226211

BOKSKÅP, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, nyckelskyltar och nyckelbussningar i nässing, höjd 244, 117x46 cm

Fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Bokskåp Karl Johan

Budhistorik (10 bud)
1107600
9 800
1107599
9 600
1107598
7 600
1107388
7 400
1107387
7 200

Slutpris SEK:
9 800
939 EUR, 1 103 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.