Fällbord 1800-talets första hälft

226210

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, svärtad pelarfot, skiva fanérad i mahogny, låda i sargen, höjd 70, 47x46 cm

Ytskador

Rum 11

Budhistorik (16 bud)
1116864
1 800
1116862
1 700
1116861
1 600
1116791
1116860

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.