Skrivbyrå sengustaviansk

226209

SKRIVBYRÅ, sengustaviansk, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd 111, 100x52 cm

Lös listdel medföljer, listdelar med skador, pärlkant i mässing delvis lös o skadad, smärre fanérskador, dragknoppar saknas, en låda i inredningen saknas, nyckel saknas

Rum 6

Skrivbyrå sengustaviansk

Budhistorik (20 bud)
1116979
12 000
1116983
11 500
1116979
11 000
1116975
10 500
1116978
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.