Byrå i Louis seize-stil

226205

BYRÅ med marmorskiva, 1900-tal, Louis seize-stil, med intarsia, höjd 85, 107x58 cm, nyckel finns

Smärre fanérskador

Rum 6

Byrå i Louis seize-stil

Budhistorik (13 bud)
1116226
1116166
2 800
1116093
2 600
1113043
2 400
1113042

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.