Willy Dannerfjord olja

226203

DANNERFJORD Willy (1904-1961): Vinterlandskap, Småland, signerad, olja på duk, 47x67 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Willy Dannerfjord olja

Budhistorik (5 bud)
1116774
500
1117572
450
1116774
1116352
1116352

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.