Willy Dannerfjord olja

226202

DANNERFJORD, Willy (1904-1961): Vinterlandskap, signerad, olja på duk, 65x95 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Willy Dannerfjord olja

Budhistorik (14 bud)
1116795
1116222
1116793
950
1116222
900
1116792
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.