Willy Dannerfjord olja

226199

DANNERFJORD, Willy (1904-1961): Vinterlandskap, signerad, olja på duk, 68x99 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Willy Dannerfjord olja

Budhistorik (8 bud)
1114850
650
1114951
600
1114850
550
1114932
500
1114850
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.