Cremekoppar

226195

CREMEKOPPAR, 6 st, porslin, 1900-tal, blomsterdekor

Skador

Keramik/Porslin

Monter 25

Cremekoppar

Budhistorik (17 bud)
1114834
1105060
1114833
1105060
950
1114832
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.