Emanuel Bernstone akvarell

226191

BERNSTONE, Emanuel (samtida): Grönbena, Ljusterö, signerad och daterad Emanuel Bernstone -90, akvarell, 32x50 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Emanuel Bernstone akvarell
Budhistorik (20 bud)
1114864
4 200
1113695
1114820
3 800
1113695
3 600
1114818
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.