Roberto Matta etsning

226190

MATTA, Roberto Sebastien (Chile, 1911-2002): Figurkomposition, signerad och numrerad 67/100, färgetsning, 49x37 cm

Fack 12

Roberto Matta etsning
Budhistorik (18 bud)
1106457
4 200
1112510
1106457
3 800
1112509
3 600
1106457

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.