Chrisoph Donin olja

226188

DONIN, Christoph (Österrike, född 1930): Tre svävande damer, signerad C. Donin, olja på pannå, 31x40 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Chrisoph Donin olja

Budhistorik (22 bud)
1116111
1116122
1116111
1 900
1116120
1 900
1116111
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.