Sidenmåleri Kina

226187

SIDENMÅLERI, Kina, 1900-talets andra hälft, signerad, motiv med pioner och fjärilar, ca 40x67 cm

Orientaliskt, Konst

Fack 3

Sidenmåleri Kina

Budhistorik (2 bud)

1105294
1104921

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.