Reidar Aulie olja

226182

AULIE, Reidar (Norge, 1904-1977): "Garn og seil Cesenahico, Italia", signerad, utförd 1957, olja på pannå, 45x54 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Reidar Aulie olja

Budhistorik (3 bud)

1108125
4 200
1107731
1107529

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.