Vilhelm Bjerke Petersen teckning

226168

BJERKE PETERSEN, Vilhelm (Danmark 1909-1957): Komposition, signerad och daterad Bjerke Petersen -42, blandteknik på papper 36x26 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Budhistorik (6 bud)
1115477
550
1114935
500
1109645
450
1105785
1105032

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.