Spegel med konsolbord Karl Johan

226166

SPEGEL med konsolbord, 1800-tal, Karl Johan, fanérat med mahogny, höjd ca 260, 94x42 cm

Slitage, fläckar, fanérskador

Speglar

Rum 10

Budhistorik (10 bud)
1112415
6 400
1115330
6 200
1112415
5 400
1114155
5 200
1112415
3 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.