Olja kopia efter Anders Zorn

226160

ZORN, Anders, kopia efter: Nakna kullor vid spisen, signerad O. Öberg 1910, olja på duk, 80x61 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Olja kopia efter Anders Zorn

Budhistorik (12 bud)
1116859
900
1116878
850
1116859
1116877
750
1116859
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.