Bricka Eugene Trost

226130

BRICKA, Gefle, signerad Trost 1948 (Eugen), dekor av blommor, 52x37 cm

Krackeleringar

Keramik/Porslin

Rum 10

Bricka Eugene Trost

Budhistorik (5 bud)
1115188
850
1107822
1107822
750
1115186
700
1107822

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.