Arthur Bianchini oljemålning

226128

BIANCHINI (1900-tal) : Flicka med blommor, signerad, olja på duk, 60x79 cm

Ändringar/tillägg
Biachini 1900-tal (ej Artur)

Konst, Måleri

Rum 12

Arthur Bianchini oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1115031
1115030
1114949
550
1106037
500
1106036

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.